1

Temat: Geografia Polski, Mirage 1991

Podobno nigdzie nie ma, więc po odebraniu kasetek od danosa zrobiłem zrzuty. Kaseta jest (co rzadko występuje) dwustronna - na pierwszej stronie jest Atlas, a na drugiej Test, w którym możemy sprawdzić czy uważnie obejrzeliśmy Atlas :) Poniżej pliki FLAC do "wypalenia" na kasecie oraz CAS dla emulatora. Gdyby ktoś potrzebował okładeczkę oraz skan kasety i wkładki z instrukcją to proszę dać znać.

Strona A FLAC CAS
Strona B FLAC CAS

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Geografia Polski, Mirage 1991

Dzięki Dely za chęć zgrania i upublicznienia... przydało się! :) i ponieważ miałem chwile czasu i nie było to skomplikowane i zbyt pracochłonne to proszę bardzo:

http://seban.slight.pl/atari/cp/geo_pl.png

Po uruchomieniu wybieracie czy chcecie Atlas czy Test (klawisze START lub SELECT). Po RESET program powraca do menu i można dokonać ponownego wyboru. Klawisz OPTION w menu powoduje restart systemu (JMP $E477).

plik do pobrania tutaj.

Proszę o sprawdzenie czy wszystko działa jak należy, mam nadzieję iż nic się nie sknociło. A tak przy okazji to "Geografia Polski" została napisana w ACTION! :)

pozdrawiam
Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2008-06-27 14:11:34)

3

Odp: Geografia Polski, Mirage 1991

Seban mistrz!

Update:

Okładka, Wkładka str. 1, Wkładka str. 2.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Geografia Polski, Mirage 1991

Hi !
I'd like to add the scan (together with the cas-files) to my Mirage archive - is it okay for you ?

Greetz,
- Mr.Bacardi -

5

Odp: Geografia Polski, Mirage 1991

Of course!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Geografia Polski, Mirage 1991

Great ! :)
So another update of my site will be soon online ;)

7

Odp: Geografia Polski, Mirage 1991

Wyczyściłem pierwszą stroną - i dorobiłem przetarcie tekstu na wydruku wychodzi ładnie

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2022-12-18 21:49:12)

Post's attachments

geg1.png 171.29 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

geografia_polski_wkladka_str_2.png 487.79 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim